1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  8,672
 2. Enis Mulaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  705
 3. Jack Fish
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  144
 4. G4SHI
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  469
 5. Berat Ossi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  177
 6. bekim98
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  200
 7. G4SHI
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  177
 8. bthaci
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,129
 9. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  961
 10. bekim98
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,208
 11. G4SHI
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  254
 12. Eronimaks
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  259
 13. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  378
 14. bthaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  182
 15. El Professor
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  291
 16. miraxh
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  995
 17. Riki.xh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,333
 18. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,330
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,434
 20. profesori
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,636
 21. KMN
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  422

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...