1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutime tjera

Kategori dedikuar tëresisht uebmasterave shqiptarë, për të diskutuar rreth temave apo ngjarjeve të ndryshme me interes të përbashkët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  14,334
 2. beyourself
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  961
 3. LOST
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  657
 4. Cyb3R-Gh0sT/
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,118
 5. arbias morina
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,404
 6. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,917
 7. emiljano22
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,071
 8. G4SHI
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,166
 9. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,797
 10. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,273
 11. Vlerxo
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  9,613
 12. miraxh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,227
 13. miraxh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,472
 14. Samedin Tahiri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,100
 15. Marinalfb
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,342
 16. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,461
 17. ahmet123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,404
 18. Eraldo1
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,985
 19. Xhemile kamishi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,648
 20. JetmirKs
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,539
 21. strong iptv22
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,113

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...