1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Depo

Ketu futen te gjitha temat e panevojshme, te cilat pas nje kohe do te fshihen.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  439
 2. numer2
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  449
 3. Anduela12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  589
 4. notime4u
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  585
 5. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  611
 6. Endrit Berisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  491
 7. M.L
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  502
 8. HENG
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  517
 9. a.z
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  541
 10. lavdrimm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  537
 11. mav
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  518
 12. Melis
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  518
 13. Donald
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  515
 14. Endikadia
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  738
 15. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  579
 16. Mr.Robot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  482
 17. fenix74
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  648
 18. Klodi_al
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  515
 19. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,188
 20. Englishmen
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  836

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...