1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Depo

Ketu futen te gjitha temat e panevojshme, te cilat pas nje kohe do te fshihen.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. monsterrrrrrr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,208
 2. adi gjoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,886
 3. phoenix
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  3,305
 4. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,188
 5. Gerardi
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  3,139
 6. profesori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,708
 7. immortal.boy
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,542
 8. Blerim R.
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,480
 9. MinutaMl
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,435
 10. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,426
 11. D3LL4
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,334
 12. sushanthp
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,168
 13. miljoner
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,160
 14. Omerr
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,090
 15. RexhepS
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,084
 16. Fiksohu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,954
 17. Tiranalb
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,858
 18. DOTS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,717
 19. AlbanianC0derz
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,691
 20. Trojan##
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,648

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...