1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Depo

Ketu futen te gjitha temat e panevojshme, te cilat pas nje kohe do te fshihen.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,380
 2. MinutaMl
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,435
 3. AldiP
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  785
 4. SitadziMado
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  944
 5. albenischelsea
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,058
 6. besfortshalatech
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  698
 7. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  459
 8. n0zzer
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,083
 9. prestig
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  714
 10. Michael N
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  592
 11. sushanthp
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,169
 12. Trojan##
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,648
 13. WebKilleR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  882
 14. WebKilleR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  644
 15. genni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,262
 16. Elisa gjerkaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  658
 17. jetliri1112
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,454
 18. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  699
 19. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  579
 20. Tiranalb
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,858

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...