1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Depo

Ketu futen te gjitha temat e panevojshme, te cilat pas nje kohe do te fshihen.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Omerr
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,160
 2. Gëzim
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  890
 3. Albozr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,096
 4. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  828
 5. Besjan Muaremi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,268
 6. besartche
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  853
 7. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  716
 8. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  772
 9. gzimrushiti
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,263
 10. ArianIdrizaj
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,066
 11. Vigan Morina
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,111
 12. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  780
 13. GameOver
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  657
 14. miljoner
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,262
 15. Relax
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  693
 16. Ediss
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  675
 17. Tiranalb
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,182
 18. Klea Debora
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  655
 19. provaprovaprova
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  910
 20. #webmaster
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  660

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...