1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Depo

Ketu futen te gjitha temat e panevojshme, te cilat pas nje kohe do te fshihen.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. RinoorT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  913
 2. beyourself
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,032
 3. Almeda Berberi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  885
 4. gento
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,790
 5. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  917
 6. profesori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  987
 7. EneaElizabeta
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,077
 8. M.L
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,130
 9. sg1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,089
 10. Suad
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,351
 11. immortal.boy
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,843
 12. n0zzer
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,248
 13. monsterrrrrrr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,966
 14. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  600
 15. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,207
 16. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,238
 17. Aleksi-2020
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,239
 18. JetmirKs
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,182
 19. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,055
 20. Mr.Robot
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,490

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...