1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  494
 2. msnfreezer
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  315
 3. VaggabonD.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  493
 4. Liridoni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  491
 5. llaky
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  389
 6. uniks
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  318
 7. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  677
 8. walker
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  375
 9. Liridon
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  512
 10. trimi.av
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  928
 11. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  270
 12. arbri123
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  428
 13. Faridin.F
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  747
 14. BIG BANG
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  752
 15. lyli_104
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  271
 16. GetoarG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,143
 17. Doping
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  374
 18. VaggabonD.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  577
 19. Adi-GL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,070
 20. Liridoni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  528

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...