1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,017
 2. aLbanian_power
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  672
 3. petriti11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  386
 4. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  430
 5. pumma
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,913
 6. I interesuari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  639
 7. pOww3R
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  776
 8. OpojaH
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  562
 9. r3dLine
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  586
 10. DamageraL
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,525
 11. sg1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,003
 12. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  506
 13. LoniV
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  854
 14. I interesuari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  597
 15. Liridoni
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,156
 16. Wizzard
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,089
 17. Lirido_ON
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,000
 18. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  703
 19. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  614
 20. VaggabonD.
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  4,145

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...