1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  504
 2. BIG EAGLE - 16
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,174
 3. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  629
 4. LoniV
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  747
 5. kuitiim'Z
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  519
 6. xhersi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  935
 7. Erooniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  685
 8. ~)He{iM}Re(~
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  702
 9. aksham
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  490
 10. itfnatic
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  497
 11. Eduard Gashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  451
 12. dr.linux
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  4,746
 13. DamageraL
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,383
 14. chRonnics.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  635
 15. llaki7
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,027
 16. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  697
 17. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  596
 18. EIOP
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  464
 19. Erooniti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  711
 20. Erooniti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  737

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...