1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Gentirt Tahiri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,472
 2. siimon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  524
 3. Endrit Bytyqi 7
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,032
 4. TurnamenT
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  438
 5. MultiAlfredd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  406
 6. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  770
 7. luli.kurti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  594
 8. I interesuari
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  770
 9. alajdin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  469
 10. Albi Bytyqi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  516
 11. tornado
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  510
 12. waLLe^
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  555
 13. wild.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  355
 14. wild.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  333
 15. ev - g
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  626
 16. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  673
 17. system
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,005
 18. gento
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  626
 19. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  487
 20. uniks
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  571

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...