1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,270
 2. loopback666
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  3,774
 3. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,399
 4. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,306
 5. Gentirt Tahiri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,820
 6. Wr3sk
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,787
 7. Mr.belo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  853
 8. Shkodrani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,593
 9. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,298
 10. Albini-Ads
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  828
 11. Albert.M
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  922
 12. Endrit Bytyqi 7
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  900
 13. BIG EAGLE - 16
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  872
 14. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,578
 15. lyli_104
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,017
 16. uniks
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,315
 17. GetoarG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,471
 18. lyli_104
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  817
 19. lyli_104
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,033
 20. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  6,641

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...