1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. amitt
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  523
 2. The|Rockstar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  380
 3. MaddoxX.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  442
 4. Li1d
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  361
 5. DoscodE
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  442
 6. PumA | HD
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  548
 7. best~boy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  316
 8. edoni15
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  431
 9. RioteR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  360
 10. ReY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  668
 11. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  869
 12. Leo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,057
 13. aLbaneso.neT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  466
 14. FenTonaIX
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  405
 15. Mr.belo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  672
 16. BLooDY SoLDieR*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  408
 17. ALP
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  379
 18. Erepublik-Shqiperia
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  424
 19. system
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,657
 20. vCreative
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  313

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...