1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. unikat007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  874
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  602
 3. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  834
 4. Erooniti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  911
 5. loopback666
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,868
 6. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,636
 7. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,001
 8. Gentirt Tahiri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,325
 9. Wr3sk
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,867
 10. Mr.belo
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  561
 11. Shkodrani
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,328
 12. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  867
 13. Albini-Ads
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  553
 14. Albert.M
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  642
 15. Endrit Bytyqi 7
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  505
 16. BIG EAGLE - 16
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  611
 17. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,997
 18. lyli_104
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  715
 19. uniks
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  947
 20. GetoarG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,124

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...