1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. NigguHzZ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  299
 2. NASTY
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  356
 3. dali
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  260
 4. bone
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  285
 5. k-unitty
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  346
 6. NigguHzZ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  308
 7. shqipdon
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  314
 8. BeSSiaN
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  570
 9. ceni-18
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  319
 10. Tool
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  604
 11. droga95
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  571
 12. Fox
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  406
 13. Pro
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  268
 14. avsoTM
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  261
 15. GeneraL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  380
 16. kreshnik
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  357
 17. lirix
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  487
 18. Fox
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  359
 19. NewBorn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  293
 20. Sorry
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  295

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...