1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. kreshnik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  353
 2. valdrin fetoshi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  419
 3. Unknow
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  420
 4. Ars1m
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  500
 5. asdasd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  333
 6. msnfreezer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  319
 7. jahir
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  434
 8. Daddy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  551
 9. AstronauT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  278
 10. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  311
 11. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  279
 12. AstronauT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  326
 13. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  309
 14. AstronauT
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  422
 15. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  309
 16. lumz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  327
 17. lumz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  322
 18. Redon.M
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  516
 19. othcr3w
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  648
 20. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  336

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...