1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  912
 2. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  374
 3. pumma
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  479
 4. cHs
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  607
 5. pajtimk
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  587
 6. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  608
 7. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  496
 8. Belii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  538
 9. Belii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  623
 10. it-fresh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  495
 11. it-fresh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  391
 12. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  501
 13. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  606
 14. aLbanian_power
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  586
 15. The.B|o's
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  512
 16. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  923
 17. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  426

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...