1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. auron shaqiri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,111
 2. zaki94
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  881
 3. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  707
 4. EthPrice
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  706
 5. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  987
 6. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,174
 7. iboanonymous
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,149
 8. zaki94
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  921
 9. lyli_104
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  797
 10. kreshnik
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,100
 11. ReY
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  655
 12. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  766
 13. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  979
 14. itwaswritten
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  770
 15. Leo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  860
 16. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  852
 17. Pjeter
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,153
 18. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  689
 19. Endrit Bytyqi 7
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  895
 20. Rrezart123
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,124

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...