1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. adil
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  268
 2. Ganto
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  350
 3. com-h4x
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  505
 4. com-h4x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  688
 5. com-h4x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  386
 6. DoscodE
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,455
 7. albani93
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  313
 8. Garena
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  399
 9. sp0X.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  388
 10. arbri123
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  487
 11. Burn3r
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  300
 12. dali
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  309
 13. uniks
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  359
 14. edoni15
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  528
 15. llaki7
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  277
 16. edoni15
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  528
 17. PumA | HD
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  351
 18. Syntax
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  475
 19. DoscodE
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  327
 20. Pr0bl3mzz
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  270

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...