1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  315
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,602
 3. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  302
 4. H4ck3r 1ns1d3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  232
 5. Xhuliano Bushi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,431
 6. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  537
 7. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,603
 8. krasniqi01
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  544
 9. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  703
 10. Jeton rahimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  839
 11. jetonisss
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  771
 12. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  848
 13. erik18
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623
 14. emiljano22
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,555
 15. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  929
 16. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,046
 17. Agon Krasniqi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,951
 18. nordyy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,492
 19. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,022
 20. alajdin
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,767

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...