1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019

Filters:

Prefix:
Diskutim x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  318
 2. H4ck3r 1ns1d3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  232
 3. Xhuliano Bushi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,431
 4. auron shaqiri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,111
 5. kleo122
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  637
 6. longhorn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  634
 7. alajdin
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  975
 8. alajdin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  701
 9. longhorn
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  490
 10. alajdin
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  489
 11. KeVi.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  513

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...