1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. -em-
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,298
 2. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  174
 3. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  211
 4. d0NnnYy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  249
 5. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  214
 6. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  647
 7. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  334
 8. jetonisss
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  797
 9. erik18
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  647
 10. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  955
 11. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,037
 12. iboanonymous
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,193
 13. zaki94
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  948
 14. Leo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  915
 15. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  711
 16. Endrit Bytyqi 7
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  933
 17. Rrezart123
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,209
 18. unikat007
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  943
 19. Gentirt Tahiri
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,353
 20. Wr3sk
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,948

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...