1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  10,224
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,339
 3. war_ning
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  27,396
 4. boom3rang
  Përgjigjet:
  80
  Shikimet:
  14,862
 5. Liridoni
  Përgjigjet:
  180
  Shikimet:
  8,842
 6. auron shaqiri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,111
 7. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,828
 8. nordyy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,492
 9. alajdin
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,767
 10. dr.linux
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  4,746
 11. Erooniti
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,095
 12. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,022
 13. VaggabonD.
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,842
 14. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,603
 15. emiljano22
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,555
 16. pumma
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,476
 17. Xhuliano Bushi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  3,431
 18. Agon Krasniqi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,951
 19. loopback666
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,868
 20. longhorn
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,768
 21. DamageraL
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,383
 22. ditiendrit
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  2,202

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...