1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↑
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  10,487
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,586
 3. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  536
 4. shoock3d
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,487
 5. Smooke
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  354
 6. Albert.M
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  651
 7. Saw 3 | Ero'LL
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  314
 8. Armend!
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  403
 9. FenTonaIX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  462
 10. FenTonaIX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  404
 11. Albini-Ads
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  564
 12. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  283
 13. othcr3w
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  580
 14. Redon.M
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  446
 15. lumz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  280
 16. lumz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  277
 17. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  258
 18. AstronauT
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  368
 19. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  261
 20. AstronauT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  285
 21. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  259
 22. AstronauT
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  236

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...