1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,780
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  10,716
 3. Qamkoo
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  383
 4. Syntax
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  432
 5. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  443
 6. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  917
 7. Diamant
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  520
 8. MrShyt
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  726
 9. ReY
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  948
 10. gjergjajarian
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  383
 11. lumz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  362
 12. Liridoni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  485
 13. lirimii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  548
 14. best~boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  341
 15. immortal.boy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  294
 16. AstronauT
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  411
 17. Doarti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  323
 18. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  466
 19. petriti11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  348
 20. EIOP
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  483
 21. Erooniti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  446
 22. River
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  607

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...