1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  10,716
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,780
 3. Liridoni
  Përgjigjet:
  180
  Shikimet:
  9,131
 4. boom3rang
  Përgjigjet:
  80
  Shikimet:
  15,344
 5. ditiendrit
  Përgjigjet:
  63
  Shikimet:
  2,269
 6. Liridoni
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  2,254
 7. chc00der
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  1,178
 8. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  1,767
 9. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  2,078
 10. *Nicky*
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  906
 11. longhorn
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  1,838
 12. Endrit-17
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  1,396
 13. loopback666
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,923
 14. Rrezart123
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,209
 15. Wr3sk
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,948
 16. system
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,437
 17. acceeppT. =).
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,817
 18. Liridoni
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,736
 19. *Nicky*
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,883
 20. DoscodE
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,487
 21. it-fresh
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,617
 22. Kkenn
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,467

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...