1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,780
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  10,716
 3. DardanDaci
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  804
 4. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  401
 5. G4SHI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  326
 6. G4SHI
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,273
 7. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  233
 8. besarti123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,137
 9. -em-
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,298
 10. Adi-GL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,086
 11. d0NnnYy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  310
 12. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  174
 13. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  211
 14. Xhuliano Bushi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  366
 15. d0NnnYy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  249
 16. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  214
 17. aLbaneso.neT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  312
 18. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  387
 19. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  647
 20. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,979
 21. Pjeter
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  494
 22. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  392

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...