1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  17,476
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  13,357
 3. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  713
 4. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,242
 5. The.B|o's
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  831
 6. aLbanian_power
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  900
 7. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  974
 8. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  820
 9. it-fresh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  739
 10. it-fresh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,091
 11. Belii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  993
 12. Belii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  871
 13. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  824
 14. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  954
 15. pajtimk
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  899
 16. cHs
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  983
 17. pumma
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  800
 18. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  615
 19. eRmaLosS.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,261
 20. PumA
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,054
 21. FuaT
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,275
 22. ReY
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  886

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...