1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Counter Strike

Kategori për gamerat shqiptar të lojës Counter-Strike që të shpalosin problemet, këshillat, demot dhe gjithëqka tjetër rreth kësaj loje.

 1. Gaming Servers

  Vendi i dedikuar për gjithë serverët shqiptarë dhe ata të huaj.
  Temat:
  116
  Postimet:
  284
  Tema e fundit: ..:: LS Public Server ::..#1 Pjeter, 20 Korrik 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Pjeter
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  8,608
 2. Pjeter
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,944
 3. Xhuliano Bushi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,407
 4. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  402
 5. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,760
 6. krasniqi01
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  434
 7. Erdin Fazliu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  560
 8. Jeton rahimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  733
 9. jetonisss
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  647
 10. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  670
 11. erik18
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  504
 12. emiljano22
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,423
 13. boom3rang
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  13,279
 14. MaksIm1233
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  813
 15. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,937
 16. Agon Krasniqi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,862
 17. nordyy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,417
 18. Lirim H. Muji
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,948
 19. alajdin
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  4,655
 20. auron shaqiri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,013
 21. zaki94
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  796
 22. RedoneyEth
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  625

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...