1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

C# // C++ // VisualBasic

Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. IllyrianS
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,610
 2. petriti11
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  992
 3. C0d3r1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,084
 4. bgermizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  918
 5. OmerNuhiu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,988
 6. BlAcKod3r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,736
 7. denada
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  819
 8. Bafty001
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,192
 9. aRdiiaN
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,264
 10. Leko
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,036
 11. enis123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  998
 12. Anais
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,317
 13. vert
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  983
 14. Romina
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,373
 15. eden10
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,073
 16. emiljano999
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,038
 17. alket selimaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,461
 18. ingjeksion
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,820
 19. PropG
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,733
 20. sppoozy
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,556

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...