1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

C# // C++ // VisualBasic

Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  22,380
 2. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  17,836
 3. GeekChic
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  12,355
 4. The|SimboL
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  9,457
 5. bahrudin
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  7,792
 6. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  7,007
 7. vegeta
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  6,650
 8. Leotrin
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,575
 9. sppoozy
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  6,305
 10. Leotrin
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  5,897
 11. ilstarno
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  5,502
 12. p0z!Tr0n3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,202
 13. antariri
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  4,926
 14. sppoozy
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,557
 15. qendros
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,331
 16. big-ar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,829
 17. IllyrianS
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,610
 18. vegeta
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,571
 19. ledioballhysa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,539
 20. beniALB
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,501
 21. NanaJote
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,441

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...