1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

C# // C++ // VisualBasic

Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  22,374
 2. The|SimboL
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,040
 3. K@K@shi-H²0
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,001
 4. K@K@shi-H²0
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  816
 5. d3triMentaL
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,163
 6. JaKuZa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  783
 7. JaKuZa
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,316
 8. jahir
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  907
 9. JaKuZa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  944
 10. JaKuZa
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  811
 11. JaKuZa
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  840
 12. qendros
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  4,331
 13. dbegolli
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,332
 14. gazi1111
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,180
 15. rimtej
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  751
 16. JetonK
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  907
 17. Orges
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,562
 18. sppoozy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  911
 19. ceni-18
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  716
 20. ms-dos
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  786
 21. rimtej
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,834

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...