1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

C# // C++ // VisualBasic

Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  20,202
 2. big-ar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,746
 3. bahrudin
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  6,995
 4. Eronimaks
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,340
 5. Miraxh.23
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,519
 6. (Coder);
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,780
 7. lavdrimm
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,823
 8. The|SimboL
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  8,440
 9. Liridoni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  15,618
 10. sppoozy
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,635
 11. lavdrimm
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,476
 12. lavdrimm
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,082
 13. Papillon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,781
 14. krasniqi01
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,763
 15. options_x
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,426
 16. selim canar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,174
 17. selim canar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,348
 18. Lindon12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,789
 19. usem2
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,662
 20. krasniqi01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,412
 21. Papillon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,465

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...