1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blerje dhe ndërrime

Doni të bleni apo ndërroni (këmbeni) diçka? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  653
 2. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  654
 3. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,205
 4. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  450
 5. AVM Digital
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  560
 6. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  402
 7. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  691
 8. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  460
 9. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  842
 10. Lodvald
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,058
 11. LorentK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  655
 12. shqipbook
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  487
 13. Platon OG
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  614
 14. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  953
 15. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  543
 16. clusterphys
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  628
 17. -em-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  762
 18. -em-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  979
 19. th3criminal
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,153
 20. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  742

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...