1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blerje dhe ndërrime

Doni të bleni apo ndërroni (këmbeni) diçka? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. phoenix
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  6,047
 2. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  18,377
 3. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  6,265
 4. Oscar
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  2,450
 5. Alb_!
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,215
 6. Albozr
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  7,598
 7. Albozr
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,133
 8. Kushtrimi007
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,763
 9. albert1
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  2,182
 10. Vlorë- Alb
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  3,979
 11. Omerr
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,649
 12. Edm0nd
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,486
 13. clusterphys
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  2,127
 14. rebelisistemit
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,151
 15. phoenix
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,314
 16. isarama
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,387
 17. Omerr
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,107
 18. Onfire
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,375
 19. betimaliu
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,302
 20. minitar
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,308

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...