1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blerje dhe ndërrime

Doni të bleni apo ndërroni (këmbeni) diçka? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Marian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,866
 2. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,893
 3. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,449
 4. M.L
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  160
 5. lumz
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  197
 6. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,576
 7. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  46
  Shikimet:
  12,547
 8. Gevio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,137
 9. rexhep kikia
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,654
 10. NANO
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  114
 11. GunSpeR
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  584
 12. Ethnic Albania
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  568
 13. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,689
 14. NorMan
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,643
 15. lynx
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,228
 16. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,787
 17. chuppacabra
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,099
 18. sp0X.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,055
 19. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,423
 20. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  5,239

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...