1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. magica blue
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  837
 2. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  914
 3. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,372
 4. DarKr0x
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  2,564
 5. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,208
 6. Marian
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  958
 7. DarKr0x
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,848
 8. Zikuziku1989
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  998
 9. Besmit
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,242
 10. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  918
 11. Mike
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  696
 12. genito
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,100
 13. davi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  768
 14. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,472
 15. bone
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  2,548
 16. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  724
 17. Skupi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  914
 18. beharluu
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  2,714
 19. tonkeri
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,846
 20. bone
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  942

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...