1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. positivezero
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  838
 2. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  617
 3. magica blue
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  581
 4. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  671
 5. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  892
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,688
 7. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  846
 8. Marian
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  680
 9. DarKr0x
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,075
 10. Zikuziku1989
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  701
 11. Besmit
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  831
 12. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  602
 13. Mike
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  448
 14. genito
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  718
 15. davi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  509
 16. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,015
 17. bone
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,687
 18. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  474
 19. Skupi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  579
 20. beharluu
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,765

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...