1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  6,845
 2. ano0n
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,770
 3. lxXx_artini_xXxl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,380
 4. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,910
 5. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,851
 6. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,653
 7. coycol
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  9,271
 8. getoar morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,305
 9. rilind_n
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,494
 10. urankajtazi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,640
 11. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,509
 12. Nic00B
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,410
 13. venharshala
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  774
 14. Tego
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,427
 15. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,410
 16. ano0n
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,312
 17. Tego
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  949
 18. Elton199
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  891
 19. big-ar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  891
 20. fidannnnnnnnn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  974

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...