1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,200
 2. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  7,767
 3. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  6,063
 4. ano0n
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,250
 5. lxXx_artini_xXxl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,033
 6. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,562
 7. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,503
 8. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,251
 9. coycol
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  6,409
 10. getoar morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,765
 11. rilind_n
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,013
 12. urankajtazi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,008
 13. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,182
 14. Nic00B
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  849
 15. venharshala
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  450
 16. Tego
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  976
 17. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,603
 18. ano0n
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  643
 19. Tego
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  652
 20. Elton199
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  573

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...