1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. BurimBushi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  689
 2. CCKS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  603
 3. ano0n
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,045
 4. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  656
 5. fidannnnnnnnn
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  738
 6. fidannnnnnnnn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,819
 7. getoar morina
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,312
 8. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  674
 9. agonn1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,290
 10. ALBCODERS
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,862
 11. ArianIdrizaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,403
 12. omega_web
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,567
 13. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,145
 14. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  837
 15. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,509
 16. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  7,899
 17. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  7,091
 18. G4SHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,513
 19. emimer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,726
 20. Trader
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,952

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...