1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Albcrypto
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,301
 2. beharluu
  Përgjigjet:
  546
  Shikimet:
  71,764
 3. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  20,342
 4. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  7,900
 5. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  7,769
 6. ano0n
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,252
 7. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  7,093
 8. coycol
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  6,415
 9. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  6,064
 10. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  5,512
 11. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,202
 12. Trader
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,956
 13. emimer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,726
 14. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,562
 15. G4SHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,514
 16. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,503
 17. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,254
 18. lxXx_artini_xXxl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,034
 19. ALBCODERS
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,864
 20. fidannnnnnnnn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,819
 21. rilind_n
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,016

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...