1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Albcrypto
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  14,513
 2. lazerus
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,415
 3. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,362
 4. albani99
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,746
 5. Malsor Buqaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  898
 6. Elton199
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  870
 7. agonn1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,632
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,848
 9. Tego
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  925
 10. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  943
 11. Elion1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  898
 12. *VLORI*
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,509
 13. Bacii1993
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  5,780
 14. AlbVirEX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  795
 15. emimer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,040
 16. Avioni
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,606
 17. qendros
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  6,066
 18. Taboo
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  2,627
 19. iboanonymous
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  3,958
 20. qendros
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,763
 21. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,623

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...