1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Albcrypto
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,290
 2. beharluu
  Përgjigjet:
  546
  Shikimet:
  71,705
 3. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  52
  Shikimet:
  20,325
 4. SoftCrack
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,711
 5. beharluu
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,760
 6. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  7,897
 7. bone
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,685
 8. lazerus
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,679
 9. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  1,602
 10. Astritii
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,791
 11. DarKr0x
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,681
 12. DarKr0x
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,067
 13. Nic00B
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,367
 14. omega_web
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,074
 15. iboanonymous
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,749
 16. ano0n
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  7,247
 17. Taboo
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,474
 18. ALBCODERS
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,861
 19. rilind_n
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  3,011
 20. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  865
 21. coycol
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  6,406

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...