1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Albcrypto
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  12,109
 2. meteori
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  632
 3. meteori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  246
 4. Crypto Albo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  487
 5. Crypto Albo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  502
 6. Cabohetkshu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  483
 7. aksham
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  438
 8. Klodi_al
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  772
 9. arditiii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  755
 10. Amar1995
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  722
 11. albani99
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  806
 12. qendros
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  536
 13. Malsor Buqaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  533
 14. Avioni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,950
 15. RegShqip
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  4,124
 16. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  740
 17. Alkeo
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,279
 18. Bacii1993
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,952
 19. isarama
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  907
 20. qendros
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,323
 21. bekim98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,133

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...