1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Albcrypto
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,298
 2. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  500
 3. iboanonymous
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,750
 4. beharluu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  844
 5. altiin
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,407
 6. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  894
 7. phoenix
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,206
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  694
 9. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  746
 10. cold-trojan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  590
 11. AlbVirEX
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  499
 12. Debugger
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  481
 13. omega_web
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  2,081
 14. bone
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  633
 15. tonkeri
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,045
 16. beharluu
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,765
 17. Skupi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  579
 18. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  474
 19. bone
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,687
 20. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,014
 21. davi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  509

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...