1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin

Ketu mund te postoni gjithcka rreth bitcoins?!

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Albcrypto
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  5,989
 2. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  179
 3. beharluu
  Përgjigjet:
  271
  Shikimet:
  27,010
 4. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  4,808
 5. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  6,736
 6. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  6,253
 7. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  8,431
 8. G4SHI
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,033
 9. emimer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,214
 10. Trader
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,331
 11. Kryefaqja
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,601
 12. Anonymouse_n12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  7,206
 13. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  5,339
 14. ano0n
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  6,282
 15. lxXx_artini_xXxl
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,523
 16. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,121
 17. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,999
 18. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,787
 19. coycol
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  4,950
 20. getoar morina
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,215
 21. rilind_n
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,412

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...