1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. AtdheeBuzz
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  659
 2. z3r0
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  375
 3. red&black
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  477
 4. Fox
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,651
 5. -atdhe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  400
 6. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  491
 7. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  740
 8. Fox
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  707
 9. Programer
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,456
 10. av1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  574
 11. CoLd FiRe™
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  807
 12. cHs
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  1,793
 13. -atdhe
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  426
 14. av1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,308
 15. anjshtanji
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,203
 16. bledi1977
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  675
 17. anjshtanji
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  1,952
 18. dikario
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  484
 19. red&black
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  2,824
 20. viS
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  3,115

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...