1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. KosovaL33
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  387
 2. argjent
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  394
 3. Insomia
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  429
 4. shqipdon_8
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  253
 5. Insomia
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  696
 6. zikzak
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  2,256
 7. BesimAliu80
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  350
 8. frEEnoR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  626
 9. *Nicky*
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  521
 10. o_O
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  344
 11. ALDO ISAJ
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  658
 12. frEEnoR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  338
 13. shqipdon_8
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  839
 14. Florjan22
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  480
 15. Fox
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  412
 16. Aspire
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  10,707
 17. Fox
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  343
 18. albbi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  347
 19. ALDO ISAJ
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,974
 20. ALDO ISAJ
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  468

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...