1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Biseda të Lira

Lëreni pak anash teknologjinë dhe diskutoni për tema te lira si sporti, kultura, humori, etj. (JO POLITIK)

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Reaven
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  2,567
 2. ervisivv
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  255
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  208
 4. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  268
 5. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  291
 6. kristian marashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  202
 7. olsi26431
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  486
 8. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  230
 9. kristian marashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  287
 10. Klodjan
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,106
 11. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  510
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  343
 13. udqcompany
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,151
 14. kristy12
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  3,625
 15. Nedi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  233
 16. D3LL4
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,983
 17. Aldi1234
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  587
 18. kristian marashi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  342
 19. zaki94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  538
 20. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  356

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...